Kasprzak Odszkodowania

Kasprzak Odszkodowania

Kasprzak Odszkodowania zajmuje się profesjonalnym doradztwem w sprawach dotyczących wszelkiego rodzaju odszkodowań. Występujemy w imieniu poszkodowanych w sprawach dotyczących likwidacji szkód, jak również zaniżania odszkodowań lub odmowy ich wypłacenia. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych oraz za nieszczęśliwe wypadki, odszkodowań z tytułu błędów medycznych, odszkodowań dotyczących wypadków związanych z infrastrukturą publiczną oraz odszkodowań za wypadki przy pracy. Sprawę każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się zapewnić mu jak najlepszą pomoc oraz jak najefektywniej rozwiązać jego problem. Nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość naszych usług, kompetencję oraz szybkość w załatwianiu ich spraw. Pomagamy zarówno w ustaleniu prawa do odszkodowania, jak również określeniu jego wielkości i wyegzekwowaniu go od odpowiedzialnego podmiotu. Dzięki naszym usługom możliwe jest zarówno dochodzenie odszkodowania za szkody w majątku, jak również w zdrowiu  naszych klientów. Pomagamy również w przypadkach, w których wypłata odszkodowania już nastąpiła, jednak jego wielkość okazała się zaniżona.

W ramach naszych usług zajmujemy się również udostępnianiem pojazdów zastępczych dla osób, których pojazd uległ uszkodzeniu lub zniszczeniu w wyniku wypadku spowodowanego przez innego kierowcę.

Nasze usługi są kompleksowe, a powierzone nam sprawy zawsze traktujemy priorytetowo. Największym atutem współpracy z Kasprzak Odszkodowania jest fakt, iż nie ponoszą Państwo żadnych opłat za profesjonalną obsługę prawną, która jak wiadomo generuje zazwyczaj znaczne koszty. Ponieważ charakter spraw związanych z dochodzeniem odszkodowania w większości przypadków wymaga pomocy prawników, dlatego jest to znaczne udogodnienie i oszczędność dla naszych klientów. Należy również podkreślić fakt, iż wynagrodzenie naszej firmy jest ściśle uzależnione od efektów naszej działalności. Tak długo, jak nie odzyskamy pieniędzy klienta, tak długo nie jest on zobowiązany do żadnych płatności na naszą rzecz. Rozliczenie z firmą następuje na zasadzie prowizyjnej, która jest bardzo wygodna i korzystna dla klienta.

Dzięki zespołowi fachowych doradców oraz prawników, którzy pracują w Kasprzak Odszkodowania zapewniamy najwyższą jakość w rozwiązywaniu problemów naszych klientów i nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych spraw dotyczących dochodzenia odszkodowania. Najważniejsze są dla nas profesjonalizm i uczciwość wobec naszych Klientów, które to pozwalają nam służyć dobru osób poszkodowanych oraz skutecznie reprezentować ich interesy w walce o odszkodowanie.

 

Jeżeli mają Państwo trudności w uzyskaniu odszkodowania, ubezpieczyciel odmówił wypłaty świadczenia lub zaniżył jego kwotę to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Działamy na terenie całego kraju!

Konsultanci Kasprzak Odszkodowania udzielą Państwu fachowej pomocy!