Odszkodowania

Odszkodowania

Odszkodowania

Naszym celem jest udzielenie pomocy osobom poszkodowanym, które pragną uzyskać należne im odszkodowanie. Chętnie podejmujemy się spraw trudnych, wymagających dużego zaangażowania i ryzykownych. Nie boimy się walczyć w interesie poszkodowanych!

Naszym zadaniem jest gruntowne zbadanie sprawy pod kątem ustalenia możliwych roszczeń w celu uzyskania pełnego odszkodowania. W przypadku postępowania sądowego dysponujemy także obsługą prawną, która dla naszych klientów jest darmowa!

Nasza pomoc może być potrzebna właśnie Tobie, jeśli ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił odszkodowanie w zaniżonej wysokości. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w odzyskiwaniu różnego rodzaju odszkodowań otrzymasz godziwą rekompensatę za poniesione przez Ciebie straty…

Nasza firma oferuje:

  • pomoc w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadku (komunikacyjnego, w pracy itd.)
  • pomoc w uzyskaniu świadczeń za szkody w zdrowiu powstałe w wyniku wypadku
  • odzyskiwanie różnic w zaniżownych wypłatach z tytułu szkody z polisy OC i AC
  • pomoc w dochodzeniu świadczeń należnych za błędy medyczne oraz zaniedbania w procesie leczenia i rehabilitacji
  • dochodzenie odszkodowań za wypadki powstałe w wyniku zaniedbań infrastruktury użyteczności publicznej

 

Jeżeli szukasz skutecznej pomocy w walce o odszkodowanie koniecznie zadzwoń do nas. Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze!

 

Profesjonalnie zajmujemy się odszkodowaniami, jeżeli stałeś się ofiarą któregoś z poniższych wypadków – kliknij , a dowiesz się więcej jak możemy Ci pomóc.

Pamiętaj, że w wielu przypadkach skuteczne dochodzenie odszkodowania wymaga  gruntownej wiedzy i praktycznego doświadczenia. Korzystając z naszej pomocy uzyskujesz gwarancję fachowej i rzetelnej pomocy, na każdym etapie dochodzenia twoich roszczeń, bez uciążliwego angażowania cię w procedury.

Możesz być również spokojny o to,  że wartość przyznanego odszkodowania będzie dla Ciebie satysfakcjonująca!